MEBLE – MAT CZY WYSOKI POŁYSK?

Meble lakierowane na wysoki połysk – jeżeli marzysz o eleganckim wnętrzu. Pełne głębi fronty szafek, których odbijająca światło powierzchnia będzie intrygować, tak samo domowników, jak i gości nowoczesnej łazienki.


Błyszczący luksus powstał z myślą o dużych wnętrzach, w których warto podkreślić przestrzeń. Oczywiście, meble na wysoki połysk idealnie sprawdzą się także w niewielkich łazienkach, które zyskują dzięki designerskim meblom optycznie powiększającym metraż.


Wybierając jasne barwy, jak i dominujące ciemne, lakierowane na wysoki połysk fronty. Przy obu wyborach masz pewność, że Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru, a łazienka będzie bardziej wyrazista.

Matowe wcale nie oznacza nudny

Wiele osób decyduje się na meble o matowym wykończeniu. Na pewno to materiał zdecydowanie praktyczniejszy w utrzymaniu, szczególnie gdy mamy w domu dzieci. Na szczęście nie trzeba długo szukać, by znaleźć designerskie meble o frontach matowych.

To, co wybierasz?

Designerskie meble wykończone lakierem o wysokim połysku czy może kunsztowne, matowe materiały, podkreślające miłość do naturalnych rozwiązań?

Decyzja należy do Ciebie

Dodaj komentarz