Nowa kolekcja Grande od Furni

Z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszą kolekcję marki Furni. GRANDE to meble, które zostały zaprojektowane w odpowiedzi na Państwa wymagania.

Są to najbardziej pojemne, w pełni lakierowane meble łazienkowe w Polsce.  Szafki łazienkowe mają prawie 50 cm głębokości. Zapewnia to bardzo dużo miejsca do przechowywania. Dodatkowo wyposażamy Grande w umywalki wykonane z lanego marmuru z powłoką Evermite, gwarantującą zwiększoną odporność na przebarwienia i uszkodzenia. Głęboka i wysoka misa zapewnia maksymalna wygodę. Swobodne montowanie przyłączy zapewnia 8 centymetrowa przestrzeń za szufladami.

Jesteśmy tak pewni jakości naszej kolekcji Grande, że zapewniamy dożywotnią gwarancję na szuflady i zawiasy. Praca tych elementów jest wyjątkowo stabilna i komfortowa ze względu na systemy cichego domyku, a dodatkowo można je bezproblemowo regulować.

Grande to idealny wybór dla osób ceniących wygodę i maksymalne wykorzystanie miejsca w łazience.  Piękne i eleganckie meble dla najbardziej wymagających klientów.