FURNI gra w 25 finale WOŚP

Po raz kolejny Furni gra z WOŚP. Włączamy się w ogólnopolską zbiórkę na zakup specjalistycznych urządzeń ratujących życie i stwarzających godne warunki leczenia, bo wierzymy, że warto jest pomagać zarówno najmłodszym jak i seniorom. Takie inicjatywy doskonale wpisują się w misję naszej firmy. W FURNI ufamy, że wspieranie słabszych i chorych to jeden z filarów człowieczeństwa, a nawet najdrobniejsza pomoc ma znaczenie. Co więcej, atmosfera przyjaźni i radości, która otacza rokroczne finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie pozwala chyba nikomu przejść obojętnie wobec uśmiechniętych wolontariuszy, a uczestniczenie w tym wydarzeniu napawa optymizmem i zadowoleniem.  Współpraca z jedną z największych fundacji w kraju to dla nas ogromna przyjemność i satysfakcja. Jesteśmy dumni mogąc dołożyć małą cegiełkę do zbiórki Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy od FURNI.

Zeszłoroczny sukces

W 2016 roku, z ogromna satysfakcją, udało nam się przekazać na konto fundacji 1810 zł  z licytacji szafek łazienkowych. Liczymy na Państwa hojność i zaangażowanie w tegoroczna licytację na aukcji na portalu Allegro:

http://aukcje.wosp.org.pl/meble-lazienkowe-classic-szafka-z-umywalka-90-cm-i4161285

Zwycięzca licytacji zostanie właścicielem wysokiej jakości szafki łazienkowej z umywalką z lanego marmuru. Clasic 90 SZ L to szafka o długości 90 cm z misą umywalki umiejscowioną po lewej stronie i 3 szufladami po prawej. Wygodne użytkowanie zapewniają, oprócz satysfakcji z wsparcia fundacji Jurka Owsiaka, systemy cichego domyku i Clip-on. Wysoką odporność na wilgoć i warunki panujące w łazience zapewniają lakierowane na wysoki połysk popielate fronty. Dolomitowa umywalka z najwyższej jakości lanego marmuru o nowoczesnej formie jest idealnie gładka i łatwa w utrzymania w czystości. Całość prezentuje się niezwykle elegancko.

Szafka dla każdego

Jesteśmy pewni, że szafka przekazana na licytację sprawdzi w większości Państwa łazienek. Trzy pojemne szuflady zapewniają wiele miejsca na przybory do makijażu, kosmetyki i akcesoria łazienkowe. Największa szuflada bez problemu pomieści komplet ręczników całej rodziny. Szafka umywalkowa CLASSIC 90 SZ L to uniwersalna i elegancka propozycja dla internautów o wielkich sercach.

Zapraszamy do licytacji!